Vitrin Led Ekran

vitrin-led-ekran

Vitrin Led Ekran

Son derece kullanışlı ve pratik çözümler sunan vitrin led ekranlar ile ilgili son gelişmeleri bu yazımızda sizler için araştırdık. Wow Teknoloji Aş led panel ve ekran ürünlerini satışa sunduğumuz kontrolkart.com adresindeki led ekran çeşitlerinden biride vitrin led ekranlardır. Peki bu vitrin led ekranlar nedir ve nerelerde kullanılır? diye merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Daha önceki yazılarımızda led ekran ve led paneller ile ilgili bilgiler vermiştik. Bilindiği üzere led panellerinin bir araya getirilmesiyle oluşan sistemlere led ekran veya led  tabela deniyordu. Bu sefer sisler için özel kullanım alanlarına sahip olan vitrin led ekranları araştırdık. Vitrin led ekranlar ayaklı ve sabit olarak iki ayrı kategoriye ayrılmaktadır

Wow Teknoloji | Dış Mekan Led Ekran
Dış Mekan Led Ekran ürünlerimizi aşağıda verdiğimiz link üzerinden inceleyebilirsiniz.
https://wowteknoloji.com/urun_kategorisi/dis-mekan-led-paneller/

Ayaklı Vitrin Led Ekranlar?

Led panelleriyle oluşturulan led ekran çeşitleri   indoor led display, indoor led screen  veya outdoor led , outdoor led scren olarak iki ayrıgrupta ele alınır. İç mekan ve dış mekan olarak tercüme edilen led panel ve led ekran sistemleri kullanım amacına görede isimlendirilebilir. Vitrin led ekranlarda ayaklı ve sabit vitrin led ekran olarak ikiye ayrılır. Ayaklı vitrin led ekranlar iç mekan ve dış mekan kullanımlarında alternatif bir çözüm sunar.

Ayaklı Vitrin Led Ekran Avantajları Nelerdir?

Ayaklı vitrin led ekranların en büyük avantajı taşınabilir olmasından geçer. Kolay kurulum ve taşınabilir özelliklerinin yanı sıra ayaklı vitrin led ekran görüntü kalitesinden hiçbir şey kaybetmezler. Dayanıklı malzeme yapısı uzun yıllar kullanım avantajı sağlar.  Kullanılan malzemeler her türlü hava koşullarına karşı koruma sağlar. Ayaklı vitrin led ekranlar dış mekan led panel ürünlerinin bir araya getirilmesiyle oluşturulduğu için yüksek görüntü kalitesi oluşturur. Tekerlekli sistem üzerine inşa edilen ayaklı vitrin led ekranlar ayaklı led tabela olarak bilinmektedir. Açık alanda veya alışveriş merkezlerinin merkezi konumlarında kısa süreli kullanımlarda ayaklı vitrin led ekranlar en ideal led ekran sistemleridir.

Wow Teknoloji | İç Mekan Led Ekran
İç Mekan Led Ekran ürünlerimizi aşağıda verdiğimiz link üzerinden inceleyebilirsiniz.
https://wowteknoloji.com/urun_kategorisi/ic-mekan-led-paneller/

Sabit Vitrin Led Ekranlar

Firmanızın satış alanının arkasında banko gerisinde, dışarıya ulaşmak için kullandığınız vitrinde mağaza içerisindeki bir sütunda herhangi bir duvarda etki ve fark yaratmak isteyen müşterilerimize vitrin led ekranlarımızı öneririz. Vitrin led ekranlar yakın mesafeden izleneceği için bu ekranlarda 2.5mm ve 3mm tercih edilir. Fraklı led panel sistemleriyle de hazırlanabilen vitrin led ekranlar firmanızın ihtiyacına göre değişkenlik gösterebilir.

Sizde ihtiyacınıza en uygun çözümü arıyorsanız satış temsilcilerimiz ve teknik ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

İletişim

Halide Edip Adıvar Mah. Sultan Sk. No:26/B 34382 Şişli/İstanbul
+908508401300
Menü