Dev Led Ekran

dev-led-ekran

Dev Led Ekran

Led ekran sistemleri led paneller sayesinde istenilen her boyutta üretilebilir özelliktedir. Dev Led Ekran ‘larda bu sistemlerin parçası olarak istenilen boyutta üretilebilir. Fraklı sektörler farklı ihtiyaçlarına göre dev led ekran isteğinde bulunabilir. Bu yazımızda Wow Teknoloji Aş olarak dev led ekranların nasıl oluşturulduğu ve hangi alanlarda ihtiyaç duyulduğu ile ilgili bilgileri araştırdık.

Led ekran sistemlerinin en küçük birimi olan led panellerle oluşturulan ekranların boyutları istenilen büyüklüğe ve ihtiyaç duyulan ebatlara göre değişkenlik gösterebilir. Bu yazımızda Wow Teknoloji Aş olarak www.kontrolkart.com adresinde satışa sunduğumuz led panellerle oluşturulabilecek dev led ekranlarla ilgili bilgileri okuyacaksınız.

Wow Teknoloji | Dış Mekan Led Ekran
Dış Mekan Led Ekran ürünlerimizi aşağıda verdiğimiz link üzerinden inceleyebilirsiniz.
https://wowteknoloji.com/urun_kategorisi/dis-mekan-led-paneller/

Normal bilinen led ekranlara göre  oldukça büyük ebatta  olan dev led ekranlar özel olarak üretilir. Bu dev led ekranların montajı yani  kurulumu özel olarak yapılır. Dev led ekranların bakım, onarım ve taşınma ile kurulum işlemleri  hizmeti sağlayan Wow Teknoloji Aş tarafından özel olarak yapılmaktadır. Firmamız ilk aşamasından son aşamasına kadar dev led ekranların işlemlerini titizlikle gerçekleştirilmektedir. Dev led ekranlarla ilgili bilinmesi gereken diğer bir husus; dev led ekranların görüntü kalitesidir.

Ekranlar bilindiği üzere ebatlar büyüdükçe azalır. Ancak dev led ekranlarda bu husus geçerli değildir. Led  panel teknolojisinin özelliğinden dolayı ekranlar büyüse bile görüntü kalitesinde gerileme yaşanmaz. Bu dev led ekranlarda bulunan panel sayısı ve çok fazla farklı ışık kaynağı bulunmasından kaynaklanır. Bu nedenle yüksek ebatlarda ekran ihtiyacı bulunan işletmelerin bu led ekranı kullanması kalite açısından daha uygundur. Wow Teknoloji aşa ve www.kontrolkart.com adresinden firmamıza ulaşan müşterilerle dev led ekranları özel olarak üretilir.

Wow Teknoloji | İç Mekan Led Ekran
İç Mekan Led Ekran ürünlerimizi aşağıda verdiğimiz link üzerinden inceleyebilirsiniz.
https://wowteknoloji.com/urun_kategorisi/ic-mekan-led-paneller/

Hangi Alanlarda Dev Led Ekranlar Kullanılır?

Tanıtım ve reklam amaçlı bir ürün, duyuru, bilgilendirme ve buna benzer her türlü dikkat çekici çalışmalarda dev led ekranlar kullanılabilir. Alışveriş merkezlerinin dış duvarlarında büyük binaların dış cephelerinde ve bazı kamusal meydanlarda dev led ekran kullanılabilir. Hem festivallerde hem de stadyumlarda da dev led ekran kullanılması uygundur. Ayrıca konser organizasyonlarında da dev led ekranların kullanılması gerekmektedir. Özellikle sahneden uzakta kalan izleyicilerin bu led ekran sayesinde sahnedeki sanatçıyı daha yakından görme imkanını sağlamaktadır.

Dev led ekranlar özel proje ürünleri olduğu için yetkili firmalarla iletişim kurmanız gerekmektedir. En uygun ve en kaliteli dev  led ekran çözümleri ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknik personelimiz bu hususta sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler

İletişim

Halide Edip Adıvar Mah. Sultan Sk. No:26/B 34382 Şişli/İstanbul
+908508401300
Menü